چه مدت نمایشگر گیگابایت پردازنده حافظه

چه مدت: نمایشگر گیگابایت پردازنده حافظه لپ تاپ لپ تاپ بدون سیم شرکت اینتل

گت بلاگز اخبار علمی و آموزشی فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را انتشار داده است

فیروز نادری که در پیج اینستاگرام خود از تلاش جهت کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داده بود، شماره حساب یک موسسه خیریه جهت کمک به دانش‌آموزان زلزله زده را م

فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را انتشار داده است

فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را منتشر کرد

عبارات مهم : ایران

فیروز نادری که در پیج اینستاگرام خود از تلاش جهت کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داده بود، شماره حساب یک موسسه خیریه جهت کمک به دانش آموزان زلزله زده را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، فیروز نادری محقق ایرانی ناسا اعلام کرد که در تلاش است از طریق ارتباطات خود در پایتخت کشور عزیزمان ایران به زلزله زدگان کرمانشاه کمک مالی کند.

فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را انتشار داده است

نادری در اینستاگرام خود نوشته است: من جهت 10 سال عضو هیئت رئیسه بنیاد “کودکان را در مدرسه نگه دارید” بوده ام. ما سرمایه هایی را جهت کمک به در مدرسه ماندن دانش آموزان سخت کوش امّا محتاج مالی جمع آوری می کنیم.

وی در ادامه آورده است : در حال حاضر از طریق شرکت همکارمان در کشور عزیزمان ایران بنام انجمن یارانه دانش و مهر، بیش از 400 کودک در جنوب پایتخت کشور عزیزمان ایران را تحت سرپرستی قرار داده ایم و این کار را زیر نظر شرکت نظارت جهت دارایی های خارجی(اُ اف ای سی) انجام می دهیم.

فیروز نادری که در پیج اینستاگرام خود از تلاش جهت کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داده بود، شماره حساب یک موسسه خیریه جهت کمک به دانش‌آموزان زلزله زده را م

پروفسور نادری خاطرنشان کرد: ژیلا کاشف، مدیر عامل “کودکان را در مدرسه نگه دارید” بعد از زلزله مهیب سال 2003، دو ماه را در بم گذراند در حال کمک به برطرف نیازهای کودکانی است که زندگی و تحصیلات ارزش مختل شده است است.

هیئت رئیسه “کودکان را در مدرسه نگه دارید” تصمیم گرفت که از منابع این نهاد به صورت مشابه جهت کودکان کرمانشاهی نیز استفاده کند و به همین علت به نیازهای بلندمدت این دانش آموزان توجه می کنیم.

نادری ضمن اشاره به این توصیه که بعد از مدتی توجه عموم به پرسشها دیگر جلب شده است و زلزله زدگان و نیازهای آنها فراموش می شوند، گفت: بازگرداندن این فرزند ها به اوضاع عادی نیازمند تعهد و صبر زیاد است.

فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را انتشار داده است

نادری جهت ایرانیان خارج از کشور آدرس سایت صندوق حمایتی خود به نشانی www.keepchildreninschool.org و جهت ساکنان کشور عزیزمان ایران شماره حساب موسسه انجمن یارانه دانش و مهر به شماره 81100003713006 نزد بانک پارسیان با شماره شبای IR920540123681100003713006 را منتشر کرده است و از همگان جهت کمک به این کودکان دعوت به عمل آورده است.

فیروز مایکل نادری معاون پیشین مدیرکل تنظیم راهبردهای آزمایشگاه پیش رانش جت در ناسا و مدیرکل اکتشافات منظومه خورشیدی (از ۱۵ اوت ۲۰۱۱) بوده است.

فیروز نادری که در پیج اینستاگرام خود از تلاش جهت کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داده بود، شماره حساب یک موسسه خیریه جهت کمک به دانش‌آموزان زلزله زده را م

فیروز نادری در ۵ فروردین ۱۳۲۵ در شیراز به دنیا آمد. وی تحصیلات متوسطه خود را در کشور عزیزمان ایران به آخر رساند و بعد از آن به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مهندسی برق پی گرفت. وی دوره کارشناسی خود را در دانشگاه ایالتی آیووا و کارشناسی ارشد و دکترای خود را در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی به آخر رساند.

نادری، بعد از آخر تحصیل به کشور عزیزمان ایران بازگشت و ضمن گذراندن خدمت سربازی، مدتی در مرکز سنجش از دور کشور عزیزمان ایران فعالیت کرد. وی در مدت همکاری خود با ناسا مشاغل فنی و مدیریتی متعددی را در زمینه ماهواره های مخابراتی متحرک، رادارهای سنجش از دور، رصدخانه های تحقیقاتی اختر فیزیک، اکتشاف مریخ و سایر اجرام منظومه شمسی برعهده داشت.

فیروز نادری شماره حساب یک موسسه خیریه را انتشار داده است

وی در سال ۱۹۷۶ به آزمایشگاه پیشرانش جت پیوست و به عنوان مدیر آزمایش های پروازی علوم فضا و مدیر طرح تفرق سنج (Scatterometer) ناسا به کار پرداخت. نادری از سال ۱۹۹۶ مدیر برنامه منشاء حیات ناسا بود. علاوه بر این ها وی در مرکز مدیریت ناسا، سرپرستی برنامه فناوری ارتباطات پیشرفته ماهواره ای را برعهده داشت و در آزمایشگاه پیشرانش جت نیز مدیر برنامه ماهواره های متحرک بود. وی از سال ۲۰۰۰ نیز مدیریت برنامه تازه تأسیس برنامه مریخ را برعهده گرفت. وظیفه مرکز برنامه مریخ آن است که تمام تحقیقات مربوط به مریخ را هدایت و برنامه ریزی کند.

وی در آوریل سال 2000 به سمت مدیر پروژه های اکتشاف مریخ منصوب شد. در پی موفقیت کاوشگرهای مریخ، نادری به سمت معاون و مدیر ارشد برنامه ریزی مرکز آزمایشگاه پیشرانش جت، از مهمترین مراکز فضایی ناسا منصوب شد و در سمت تازه به عنوان مسوول طراحی برنامه ها و راهبردهای مرکز، تجاربش در ماموریت های مریخ را در مطالعه سایر بخش های دنیا از زمین تا کهکشان های دور به کار بسته هست. وی همچنین مسؤولیت طراحی چشم انداز راهبردی پنج تا ۲۰ ساله آزمایشگاه پیشرانش جت را برعهده دارد. وی هم اکنون (از سال ۲۰۱۱) به سمت مدیر پژوهش های رباتیک منظومه خورشیدی منصوب شده است است.

وی به همراه انوشه انصاری به نمایندگی از اصغر فرهادی در مراسم هشتاد و نهمین دوره جوایز اسکار‏ در سال ۲۰۱۷ شرکت کرد.

شهرت نادری زیاد به خاطر دو کاوشگر مریخ یعنی «روح» و «فرصت» بوده است که با مدیریت او اطلاعات زیادی از جمله امید زیاد به وجود حیات در مریخ را به بشر داد. او، در سال 2000 در شرایطی که چندین مأموریت متوالی شرکت فضایی ناسا در پرتاب فضاپیما به سوی مریخ با شکست مواجه شده است بود، به مدیریت برنامه های اکتشافات مریخ منصوب شد و توانست طی چهار سال، سه مأموریت مهم از جمله پرتاب دو کاوشگر مریخ نورد «روح» و «فرصت» را با موفقیت به انجام رساند. دریافت بالاترین نشان شرکت فضایی ناسا در بهمن ماه گذشته و گزینش وی به عنوان موثرترین فرد ایالات متحده در سال قبل از دیگر افتخارات او است.

واژه های کلیدی: ایران | زلزله | شماره | ایرانی | برنامه | کودکان | ایرانیان | آزمایشگاه | برنامه ریزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz