چه مدت نمایشگر گیگابایت پردازنده حافظه

چه مدت: نمایشگر گیگابایت پردازنده حافظه لپ تاپ لپ تاپ بدون سیم شرکت اینتل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دوست دارم به عنوان قهرمان و آقای گل به جام جهانی بروم / انصاری‌فرد

مهاجم ایرانی المپیاکوس از اهداف خود با تیمش جهت ادامه‌ فصل سوپر لیگ یونان به صحبت پرداخت. 

دوست دارم به عنوان قهرمان و آقای گل به جام جهانی بروم / انصاری‌فرد

انصاری فرد: دوست دارم به عنوان قهرمان و آقای گل به جام جهانی بروم

عبارات مهم : جایزه

مهاجم ایرانی المپیاکوس از اهداف خود با تیمش جهت ادامه فصل سوپر لیگ یونان به صحبت پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس که کریم انصاری فرد و احسان حاج صفی، دو بازیکن ایرانی را در اختیار دارد، فردا (یکشنبه) باید در دیدار برگشت جام حذفی به مصاف آاک آتن یونان برود که مسعود شجاعی را در ترکیب خود دارد. این بازی در شرایطی برگزار می شود که کریم انصاری فرد در شرایط خوبی به سر می برد و جایزه عالی ترین بازیکن هفته هجدهم سوپر لیگ یونان را کسب کرده است.

دوست دارم به عنوان قهرمان و آقای گل به جام جهانی بروم / انصاری‌فرد

او در ابتدا راجع به کسب این جایزه، گفت : من از همه تقدیر می کنم که همه به من رای دادند و من را به عنوان عالی ترین بازیکن گزینش کردند. از کسب این جایزه خوشحالم ولی این یک جایزه گروهی است و باید از هم تیمی هایم تقدیر کنم. من این جایزه را به تنهایی نبردم و آن را مدیون هم تیمی هایم هستم. افتخار می کنم که در تیم بزرگ و خوبی مانند المپیاکوس بازی می کنم که بازیکنان خوب و با استعدادی را در خود دارد.

آقای گل فعلی لیگ یونان در ادامه صحبت های خود در پاسخ به این پرسش که هدفش کسب عنوان آقای گلی است یا خیر؟ گفت : خب. طبیعی است دوست دارم به عنوان آقای گل و قهرمان به جام جهانی 2018 روسیه بروم. قهرمان شدن همراه تیمم خیلی برایم اهمیت دارد و اگر قرار باشد که بین آقای گلی و قهرمانی یکی را گزینش کنم، گزینش من قهرمانی با المپیاکوس هست. من سخت جهت تیم کار می کنم. هنوز نمی دانیم که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. بازی های زیادی باقی مانده است و از الان نمی شود راجع به قهرمانی و آقای گلی صحبتی کرد.

مهاجم ایرانی المپیاکوس از اهداف خود با تیمش جهت ادامه‌ فصل سوپر لیگ یونان به صحبت پرداخت. 

مهاجم ایرانی در آخر صحبت های خود راجع به بازی فردا شب (یکشنبه) برابر آاک آتن گفت : بازی های لیگ با جام حذفی فرقی نمی کند. ما باید برنده شویم. بازی فردا هم بازی سخت و دشواری هست. به هر حال داربی، داربی است و شرایط خاص خودش را دارد. باید در عالی ترین فرم خودمان قرار داشته باشیم تا برنده این مسابقه شویم. جهت یک جنگ واقعی آماده هستیم و امیدوارم در جام حذفی هم قدرتمندانه ظاهر شویم.

واژه های کلیدی: جایزه | یونان | بازیکن | قهرمان | بازیکنان | انصاری فر | جام جهانی | کریم انصاری فرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz